Menu

Wprowadź do oferty dodatkową, bardzo skuteczna i prostą terapię.

Do zabiegów nie potrzeba specjalnego stanowiska. Zabiegi można prowadzić w gabinecie lub wypożyczyć urządzenie pacjentowi na okres terapii.

Dla gabinetu

 
 

Urządzenie posiada parametry urządzeń profesjonalnych. Szczególnie wyróżnia się bardzo wysoką koncentracją pola na jednostkę powierzchni. Może być stosowane jako uzupełnienie wielu innych terapii fizykalnych oraz zabiegów manualnych. Dzięki takiemu połączeniu można szybciej osiągnąć pożądany efekt i będzie on odczuwalny dłużej.
Ze względu na niski koszt urządzenia i bardzo niewielkie rozmiary może ono trafić do niewielkich gabinetów oraz fizjoterapeutów świadczących swoje usługi mobilnie. 
Certyfikacja do użytku domowego zakłada możliwość stosowania urządzenia, przez pacjenta w domu, zgodnie z instrukcją obsługi.  Wykwalifikowany fizjoterapeuta lub lekarz mogą stosować własne zalecenia. Mając kontrolę nad przebiegiem terapii, bazując na swoim wykształceniu, wiedzy i doświadczeniu często sugerują zwiększenie ilości zabiegów oraz ich wydłużenie. Dzięki temu Teslomag staje się poważnym narzędziem w leczeniu rozmaitych schorzeń i rehabilitacji. Współpraca ze specjalistami pozwala wciąż poszerzać zakres zastosowań i udoskonalać urządzenie.

 

MAGNETOTERAPIA TO BARDZO ISTOTNE NARZĘDZIE W PRACY FIZJOTERAPEUTY. STOSOWANA PRZED ZABIEGAMI MANUALNYMI PODNOSI PRÓG BÓLU PACJENTA – PRZEZ CO JEST LEPIEJ PRZYGOTOWANY DO ZASADNICZEGO ZABIEGU. STOSOWANA PO ZABIEGU – UTRWALA GO PRZEZ CO EFEKTY UTRZYMUJĄ SIĘ DŁUŻEJ.

 

DOŁĄCZENIE MAGNETOTERAPII DO OFERTY GABINETU UATRAKCYJNIA JĄ. ODBYĆ SIĘ TO MOŻE NIEWIELKIM KOSZTEM. CENA APARATU JEST BANALNIE NISKA W PORÓWNANIU Z WSZELKIMI INNYMI CERTYFIKOWANYMI URZĄDZENIAMI – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU PRZEDSTAWIENIA OFERTY.

 

PACJENCI CENIĄ SOBIE JAK NAJSZYBSZE DOPROWADZENIE DO ZDROWIA I PEŁNEJ SPRAWNOŚCI. BEZ WZGLĘDU ILE PRACY WŁOŻY SIĘ W ZABIEGI MANUALNE – MAGNETOTERAPIA MOŻE TYLKO POMÓC I PRZYSPIESZYĆ LECZENIE I REHABILITACJĘ. WPROWADŹ MAGNETOTERAPIĘ DO SWOJEJ OFERTY I CIESZ SIĘ SATYSFAKCJĄ SWOICH PACJENTÓW.

 

KILKAKROTNE WYPOŻYCZENIE URZĄDZENIA ZWRACA KOSZT JEGO ZAKUPU. PO TYM CZASIE PRZYNOSI DODATKOWY I ZAUWAŻALNY ZYSK. 

5 URZĄDZEŃ MOŻE DAĆ PRZYCHÓD MIESIĘCZNY NA POZIOMIE 5000 ZŁ

W kosmetologii


Pole magnetyczne znajduje zastosowanie w kosmetologii oraz dermatologii. Działa przeciwzapalnie, pobudza komórki, zwiększa syntezę kolagenu oraz ukrwienie w miejscu stosowania terapii. Wspomaga leczenie ran (w tym trudno gojących się) oraz blizn. Stymulacja polem poprawia wchłanianie stosowanych preparatów i często znacząco podnosi ich skuteczność. Pozwala to na osiągnięcie szybszych i lepszych efektów przy tym samym nakładzie pracy.

Dzięki zaletom Teslomag:

  • można rozszerzyć zakres świadczonych usług
  • można przeprowadzać większą ilość zabiegów jednocześnie przy wyposażeniu gabinetu w kilka urządzeń
  • można wypożyczać urządzenie pacjentom co ułatwi im korzystanie z terapii
  • w przypadku powrotu obostrzeń związanych z COVID – zakazu prowadzenia zabiegów, można podtrzymać działalność i pomagać pacjentom wypożyczając urządzenie

Gabinety stosujące Teslomag mogą liczyć na atrakcyjne warunki zakupu oraz współpracę. Osoby odwiedzające naszą stronę, pytając o polecenie specjalisty kierowane są do współpracujących z nami gabinetów.

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
3
pobrane
_Teslomag wyróżnienia
5
4
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w godzinach pracy

kontakt@teslomag.pl

tel. 517 886 157