Teslomag

Teslomag aparat do magnetoterapii

Magnetoterapia dla rodziny

 

Magnetoterapia, ze względu na ograniczony do tej pory dostęp do tego zabiegu, kojarzy się głównie z rehabilitacją po urazach. Jak się jednak okazuje, zastosowań magnetoterapii jest o wiele więcej, a co najważniejsze, nie jest ona już przeznaczona do wykonywania jedynie w ośrodkach zdrowia.

Na całym świecie prowadzone są wciąż badania potwierdzające wyjątkową skuteczność terapii w leczeniu kolejnych schorzeń. Polscy naukowcy mają w tym bardzo duży udział. Użytkownicy Teslomag również zgłaszając swoje opinie i obserwacje przyczyniają się do rozwoju magnetoterapii.

Teslomag jest unikatowym urządzeniem emitującym zmienne pole magnetyczne, niezwykle poręcznym, działającym precyzyjnie i profesjonalnie, które zostało specjalnie certyfikowane do użytku domowego. Magnetoterapia, dzięki urządzeniu Teslomag, może być przeprowadzana w domu. Skutecznie pomaga w leczeniu wielu chorób, ale najważniejsze jest to, że .mając urządzenie pod ręką możemy od razu zacząć terapię – bez zbędnej zwłoki. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość prowadzenia zabiegów w na prawdę skutecznych dawkach bez uciążliwych dojazdów do ośrodka zdrowia dysponującego podobnym urządzeniem.

Magnetoterapia – urządzenia domowe

Magnetoterapia w domu to prosty do wykonania zabieg, który można przeprowadzić bez specjalnego przygotowania. Teslomag wyróżnia się niezwykle prostą obsługą, wyraźne sygnały świetlne oraz dźwiękowe umożliwiają stosowanie urządzenia przez osoby niewidzące i niesłyszące, a po zabiegu automatycznie się wyłącza.

To, jak często należy stosować magnetoterapię, zależne jest m.in. od rodzaju urazu oraz intensywności bólu. Magnetoterapia domowa może być też stosowana jako uzupełnienie wielu innych terapii fizykalnych i zabiegów manualnych. Jest świetnym uzupełnieniem leków, pozwala na zmniejszenie dawek a nawet całkowite ich odstawienie.

Najważniejsze jednak jest to, że w czasach, gdzie na wszelkie schorzenia przepisuje się w pierwszej kolejności tabletki, zażywa się zbyt dużo leków – Teslomag może być rozwiązaniem pierwszego wyboru.

Teslomag stosowany zgodnie z instrukcją jest całkowicie bezpieczny oraz skutecznie leczy:

wszystkie zastosowania znajdziesz klikając ten link

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
URWMiPB
pobrane
teslomag karta seniora
logoteslomag
Naklejka złoty Laur w branży (1)
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w godzinach pracy

tel. 517 886 157

kontakt@teslomag.pl