Menu

Magnetoterapia dla rodziny

 

Magnetoterapia, ze względu na ograniczony do tej pory dostęp do tego zabiegu, kojarzy się głównie z rehabilitacją po urazach. Jak się jednak okazuje, zastosowań magnetoterapii jest o wiele więcej, a co najważniejsze, nie jest ona już przeznaczona do wykonywania jedynie w ośrodkach zdrowia.

Na całym świecie prowadzone są wciąż badania potwierdzające wyjątkową skuteczność terapii w leczeniu kolejnych schorzeń. Polscy naukowcy mają w tym bardzo duży udział. Użytkownicy Teslomag również zgłaszając swoje opinie i obserwacje przyczyniają się do rozwoju magnetoterapii.

Teslomag jest unikatowym urządzeniem emitującym zmienne pole magnetyczne, niezwykle poręcznym, działającym precyzyjnie i profesjonalnie, które zostało specjalnie certyfikowane do użytku domowego. Magnetoterapia, dzięki urządzeniu Teslomag, może być przeprowadzana w domu. Skutecznie pomaga w leczeniu wielu chorób, ale najważniejsze jest to, że .mając urządzenie pod ręką możemy od razu zacząć terapię – bez zbędnej zwłoki. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość prowadzenia zabiegów w na prawdę skutecznych dawkach bez uciążliwych dojazdów do ośrodka zdrowia dysponującego podobnym urządzeniem.

Magnetoterapia – urządzenia domowe

Magnetoterapia w domu to prosty do wykonania zabieg, który można przeprowadzić bez specjalnego przygotowania. Teslomag wyróżnia się niezwykle prostą obsługą, wyraźne sygnały świetlne oraz dźwiękowe umożliwiają stosowanie urządzenia przez osoby niewidzące i niesłyszące, a po zabiegu automatycznie się wyłącza.

To, jak często należy stosować magnetoterapię, zależne jest m.in. od rodzaju urazu oraz intensywności bólu.  

Teslomag stosowany zgodnie z instrukcją jest całkowicie bezpieczny oraz skutecznie leczy:

wszystkie zastosowania znajdziesz klikając ten link

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
5
pobrane
teslomag karta seniora
3
4
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w godzinach pracy

tel. 517 886 157

kontakt@teslomag.pl