Teslomag

Teslomag aparat do magnetoterapii

Magnetoterapia


Magnetoterapia jest znaną metodą leczenia, polegającą na działaniu na komórki polem magnetycznym. Jest wyjątkowo skuteczna ponieważ pole magnetyczne swobodnie przenika przez większość materii w tym nasze ciało i dociera do miejsca wymagającego leczenia. Już od kilkudziesięciu lat wykorzystuje się ją w leczeniu dolegliwości związanych z układem kostno-stawowym i rehabilitacji po urazach. Ograniczenia te wynikają wyłącznie z ograniczonego dostępu do urządzeń. Urządzeń jest mało, są bardzo drogie, wielkie i wymagają specjalistycznej obsługi.

Na całym świecie prowadzone są badania, których celem jest wykazanie skuteczności magnetoterapii w leczeniu bardzo szerokiej gamy schorzeń. Jest to możliwe, ponieważ oddziaływanie pola magnetycznego na organizm człowieka odbywa się na poziomie komórkowym. Pole magnetyczne poprawia wymianę materii w chorych komórkach, stymuluje organizm do prawidłowego działania. 

 

Magnetoterapia zmniejsza również ból, a także ma przeciwzapalne i przeciwobrzękowe działanie. Przyspiesza zrastanie się kości, gojenie ran, odleżyn i owrzodzeń. Przyczynia się do wzrostu przemiany materii i poziomu ukrwienia oraz dotlenienia w miejscu, w którym jest stosowana.

Jakie są najważniejsze zalety rehabilitacji polem magnetycznym?

 

Przede wszystkim rehabilitacja polem magnetycznym to szybsza regeneracja zmienionych chorobowo tkanek. Pole magnetyczne jest bowiem zdolne do przenikania ludzkiego ciała i docierania do każdej komórki naszego organizmu. Bardzo istotne jest działanie przeciwbólowe, które nie ma żadnych znanych skutków ubocznych. Magnetoterapia ma też działanie przeciwzapalne. Ze względu na skuteczność i szerokie zastosowanie, poleca się ją osobom w stanach pourazowych i przy urazach sportowych.

Co najważniejsze, jest bezpieczną metodą (oczywiście stosując się do instrukcji), stąd tak wiele osób coraz chętniej wykorzystuje ją obok tradycyjnych sposobów leczenia. 

Teslomag emituje pole magnetyczne o parametrach takich jak w dużych urządzeniach stacjonarnych powszechnie stosowanych w profesjonalnych ośrodkach zdrowia. Dlatego skuteczność jest tak wysoka. Bardzo silna koncentracja pola umożliwia aplikację dokładnie w miejscu chorobowo zmienionym, co często jest niemożliwe na dużych urządzeniach. Urządzenie zostało specjalnie certyfikowane do użytku domowego. Jest lekkie, poręczne i bardzo proste w obsłudze. Aplikator oraz sterownik znajdują się w jednej obudowie.

 

Użytkownicy Teslomag przekazując nam swoje obserwacje i doświadczenia przyczyniają się do zwiększenia zakresu stosowania urządzenia.

 

Terapia w zasadzie nie ma działań niepożądanych i stosowana zgodnie z instrukcją jest bezpieczna, bezbolesna i bardzo wygodna.

 

Wskazania do stosowania magnetoterapii

 

Istnieje wiele wskazań do korzystania z  magnetoterapii. Najczęściej możemy tu wymienić chorobę zwyrodnieniową stawów i  kręgosłupa, stany zapalne stawów oraz rehabilitację po urazach lub zabiegach. Magnetoterapia polecana jest również często sportowcom, zmagającym się ze stałymi przeciążeniami oraz kontuzjami. Wskazaniem do zastosowania magnetoterapii są również występujące, trudno gojące się rany oraz oparzenia, osteoporoza. Wszystkie zastosowania wymienione są na kolejnej stronie. 

 

JEŚLI MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI CZY MAGNETOTERAPIA MOŻE CI POMÓC, KLIKNIJ W PRZYCISK “DARMOWA PORADA” – WYPEŁNIJ KRÓTKI FORMULARZ A MY ODPOWIEMY NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE.

 

Na całym świecie prowadzone są badania nad coraz szerszym zastosowaniem zmiennego pola magnetycznego. Polscy naukowcy mają w tym znaczący udział.

 

Magnetoterapia jest metodą bezpieczną pod warunkiem stosowania bezpiecznych urządzeń. Ważne, żeby miały status wyrobu medycznego. Gwarantuje to, że skuteczność, bezpieczeństwo jak i proces produkcji i wprowadzania na rynek zostały dokładnie zweryfikowane i podlegają stałej kontroli.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania magnetoterapii?

 

Przeciwwskazania do stosowania magnetoterapii to te najbardziej charakterystyczne, czyli ciąża, choroba nowotworowa, czynna gruźlica, ostre infekcje wirusowe, bakteryjne, wszczepione implanty elektroniczne (rozrusznik serca), chorujące na cukrzycę typu I oraz nadczynność tarczycy. Przeciwwskazaniem do stosowania magnetoterapii jest również krwawienie z przewodu pokarmowego w okresie jego występowania.

 

Czy występują skutki uboczne magnetoterapii? Może się tak zdarzyć, ale tylko u niektórych Pacjentów. Mowa tu np. o obniżeniu ciśnienia krwi, zjawisko to jednak może mieć pozytywne działanie.

Zalety wykorzystania urządzenia do magnetoterapii w domu

 

Przede wszystkim należy wspomnieć o niezwykłej wygodzie – urządzenie Teslomag można mieć pod ręką. W dowolnym momencie sięgnąć do szuflady obok łóżka i przeprowadzić terapię Dzięki jego niewielkim wymiarom oraz niewielkiej wadze, z łatwością można go schować do torby, czy walizki i zabrać ze sobą kontynuując terapię. Pomijając zbyt małą ilość zabiegów w ramach NFZ, najczęściej koszt serii zabiegów prywatnych(10 zabiegów) wynosi minimum od 120 zł do 150 zł, a takich serii powinno być o wiele więcej. Korzystanie z urządzenia do magnetoterapii w domu jest po prostu niezwykle wygodne dla całej rodziny.

 

Czy z magnetoterapii można korzystać wyłącznie w przeznaczonych do tego ośrodkach zdrowia i rehabilitacji? Dziś już nie! Wystarczy zaopatrzyć się w certryfikowany do magnetoterapii w domu sprzęt, aby samodzielnie, w domu i w dowolnym momencie, poddać się terapii polem magnetycznym.  Teslomag – obsługa takiego urządzenia do magnetoterapii jest niezwykle prosta oraz intuicyjna. Z Teslomag korzysta już kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych użytkowników.

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
4
3
5
pobrane
_Teslomag wyróżnienia
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w godzinach pracy

tel. 517 886 157

kontakt@teslomag.pl