Magnetoterapia
Ciesz się pełnią życia

Profesjonalne urządzenie do rehabilitacji domowej

Lider magnetoterapii w Polsce

Żadne odkrycie, od czasu wynalezienia druku, nie miało większego znaczenia we współczesnym
świecie niż odkrycie elekrtomagnetyzmu.

francuski fizyk Alfred Cornu

Magnetoterapia

 

 

Teslomag emituje zmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości o parametrach takich jak w dużych urządzeniach stacjonarnych powszechnie stosowanych w profesjonalnych ośrodkach zdrowia. Istotną cechą aparatu Teslomag jest bardzo silna koncentracja pola, dzięki czemu możemy je aplikować dokładnie w miejscu chorobowo zmienionym. Urządzenie zostało specjalnie certyfikowane do użytku domowego. Jest lekkie, poręczne i bardzo proste w obsłudze. Aplikator oraz sterownik znajdują się w jednej obudowie.

Magnetoterapia od kilkudziesięciu lat wykorzystywana jest w leczeniu dolegliwości związanych przede wszystkim z układem kostno-stawowym oraz rehabilitacji po urazach. Znacząco przyspiesza regenerację tkanek, hamuje procesy zapalne, działa przeciwbólowo. Zmienne pole magnetyczne przyspiesza zrastanie kości oraz gojenie ran, owrzodzeń i odleżyn. Pole magnetyczne powoduje wzrost przemiany materii a także poziom ukrwienia i dotlenienia w miejscu stosowania. Dlatego ten rodzaj terapii jest obecnie jednym z najpopularniejszych w rehabilitacji.

Pole magnetyczne korzystnie wpływa na schorzenia narządów ruchu i obwodowego układu nerwowego, zaburzenia krążenia obwodowego, stany zapalne i niektóre choroby skóry. Na całym świecie prowadzone są badania nad coraz szerszym zastosowaniem zmiennego pola magnetycznego. Polscy naukowcy mają w tym znaczący udział. Również użytkownicy Teslomag przekazując nam swoje obserwacje i doświadczenia ze stosowania przyczyniają się do zwiększenia zakresu stosowania urządzenia.
Terapia w zasadzie nie ma działań niepożądanych i stosowana zgodnie z instrukcją jest bezpieczna, bezbolesna i bardzo wygodna.

Magnetoterapia działa przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo i przeciwobrzękowo.

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
ZNakFR
pobrane
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w ciągu 24 godzin

kontakt@teslomag.pl