Wypożyczenie

 

Zabiegi polem magnetycznym przeprowadzane są głównie w profesjonalnych placówkach. Spowodowane jest to najczęściej wielkością urządzeń, niewystarczającą ich ilością oraz często skomplikowaną obsługą, do której konieczny jest wykwalifikowany personel. W ośrodkach finansowanych przez NFZ na podstawie wcześniejszego skierowania, najczęściej można liczyć na serię 10 zabiegów trwających 10 minut.

 

Teslomag jest niewielki, poręczny, bardzo prosty w obsłudze i został specjalnie certyfikowany do użytku domowego. Bywają przypadki, gdzie terapia nie wymaga długich serii i można ją ograniczyć do 7 lub 14 dni. Na przykład w przypadku złamania – pole magnetyczne to jedyna metoda fizykalna, dla której zarówno gips jak i opatrunki czy ubranie nie stanowią bariery. Badania kliniczne potwierdziły skuteczność metody i wykazały, że czas zrastania kości i całkowite zagojenie może być skrócone nawet prawie o połowę.

 

Wypożyczając urządzenie zabiegi można przeprowadzać w domu – bez uciążliwych dojazdów do ośrodka, dostosowywania się do harmonogramu zabiegów i przede wszystkim zgodnie z instrukcją obsługi zabiegi mogą być dłuższe oraz może być ich więcej.

 

Cennik wypożyczenia:


1 tydzień 250 zł
2 tygodnie 350 zł
1 miesiąc 600 zł

+ koszt wysyłki (do wypożyczającego oraz zwrotu) 25zł

Po wysłaniu zamówienia urządzenie wyślemy w ciągu 24 godzin*

*jeśli nie będzie dostępne – poinformujemy o najbliższym możliwym terminie.

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
ZNakFR
pobrane
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w ciągu 24 godzin

kontakt@teslomag.pl