Skorzystaj z najtańszej formy profesjonalnej terapii

Wypożyczenie

Zabiegi polem magnetycznym przeprowadzane są głównie w profesjonalnych placówkach. Spowodowane jest to najczęściej wielkością urządzeń wykorzystywanych do zabiegów, niewystarczającą ich ilością oraz często skomplikowaną obsługą, do której konieczny jest wykwalifikowany personel. W ośrodkach finansowanych przez NFZ na podstawie wcześniejszego skierowania najczęściej można liczyć na serię 10 zabiegów trwających 10 minut.

Dzięki urządzeniu Teslomag możliwe jest jednak wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem pola magnetycznego w domu. Teslomag jest niewielki, poręczny, bardzo prosty w obsłudze i został specjalnie certyfikowany do użytku domowego.

 

Teslomag, czyli magnetoterapia w domu

 

W niektórych przypadkach terapia z wykorzystaniem pola magnetycznego nie wymaga długich serii i można ją ograniczyć do 7 lub 14 dni. Dzieje się tak na przykład w przypadku złamania – pole magnetyczne to jedyna metoda fizykalna, dla której zarówno gips, jak i opatrunki czy ubranie nie stanowią bariery. Badania kliniczne potwierdziły skuteczność wspomnianej metody i wykazały, że dzięki jej stosowaniu czas zrastania się kości oraz całkowite zagojenie może być skrócone nawet prawie o połowę.

Wypożyczając urządzenie Teslomag zabiegi można przeprowadzać w domu – bez uciążliwych dojazdów do ośrodka, dostosowywania się do harmonogramu zabiegów. Co istotne, zgodnie z instrukcją obsługi zabiegi mogą być dłuższe oraz może być ich więcej. Magnetoterapia stosowana w domu pomoże w walce m.in. z przeziębieniem, zapaleniem zatok, ran, blizn, czy też złamań kończyn.

Cennik wypożyczenia urządzenia TESLOMAG:

1 tydzień 250 zł
2 tygodnie 350 zł
1 miesiąc 600 zł

 koszt wysyłki i zwrotu w cenie wypożyczenia

Korzystając z urządzenia w domu, możesz bez uciążliwych dojazdów do ośrodka przeprowadzić więcej dłuższych zabiegów! Terapia będzie nie tylko wygodniejsza ale również skuteczniejsza.

Mając na uwadze możliwie szybkie rozpoczęcie terapii – po opłaceniu zamówienia urządzenie wyślemy w ciągu kilku godzin*

*jeśli nie będzie dostępne – poinformujemy o najbliższym możliwym terminie.

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
ZNakFR
pobrane
TESLOMAG (3)
logoteslomag
Naklejka złoty Laur w branży (1)
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w godzinach pracy

kontakt@teslomag.pl