Menu

Skorzystaj z najtańszej formy profesjonalnej terapii

Wypożyczenie

Masz skierowanie na zabiegi magnetoterapią? Zapewne 10 zabiegów po 10 minut każdy? Chce Ci się codziennie dojeżdżać do ośrodka zdrowia?

Lepiej wypożyczyć Teslomag i zabiegi prowadzić bez wychodzenia z domu w ilości, która będzie wielokrotnie skuteczniejsza!

Zabiegi polem magnetycznym przeprowadzane są głównie w profesjonalnych placówkach. Spowodowane jest to najczęściej wielkością urządzeń wykorzystywanych do zabiegów, niewystarczającą ich ilością oraz często skomplikowaną obsługą, do której konieczny jest wykwalifikowany personel. W ośrodkach finansowanych przez NFZ na podstawie wcześniejszego skierowania najczęściej można liczyć na serię 10 zabiegów trwających 10 minut.

Dzięki urządzeniu Teslomag możliwe jest jednak wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem pola magnetycznego w domu. Teslomag jest niewielki, poręczny, bardzo prosty w obsłudze i został specjalnie certyfikowany do użytku domowego.

Teslomag, czyli magnetoterapia w domu

W niektórych przypadkach terapia z wykorzystaniem pola magnetycznego nie wymaga długich serii i można ją ograniczyć do 7 lub 14 dni. Dzieje się tak na przykład w przypadku złamania – pole magnetyczne to jedyna metoda fizykalna, dla której zarówno gips, jak i opatrunki czy ubranie nie stanowią bariery. Badania kliniczne potwierdziły skuteczność wspomnianej metody i wykazały, że dzięki jej stosowaniu czas zrastania się kości oraz całkowite zagojenie może być skrócone nawet prawie o połowę.

Wypożyczając urządzenie Teslomag zabiegi można przeprowadzać w domu – bez uciążliwych dojazdów do ośrodka, dostosowywania się do harmonogramu zabiegów. Co istotne, zgodnie z instrukcją obsługi zabiegi mogą być dłuższe oraz może być ich więcej. Magnetoterapia stosowana w domu pomoże w leczeniu skręceń i zwichnięć stawu, rehabilitacji po wstawieniu endoprotezy, leczeniu ran (również pooperacyjnych),  złamań kończyn

W PRZYPADKU ZŁAMAŃ TESLOMAG JEST BEZKONKURENCYJNY! POTRAFI PRZYSPIESZYĆ LECZENIE NAWET DWUKROTNIE!

Cennik wypożyczenia urządzenia TESLOMAG:

1 tydzień 250 zł
2 tygodnie 350 zł
1 miesiąc 600 zł

 koszt zwrotu w cenie wysyłki urządzenia

Korzystając z urządzenia w domu, możesz bez uciążliwych dojazdów do ośrodka przeprowadzić więcej dłuższych zabiegów! Terapia będzie nie tylko wygodniejsza ale również skuteczniejsza.

Mając na uwadze możliwie szybkie rozpoczęcie terapii – po opłaceniu zamówienia urządzenie wyślemy w ciągu kilku godzin*

*jeśli nie będzie dostępne – poinformujemy o najbliższym możliwym terminie.

 

Składając zamówienie w sklepie internetowym wybierz dogodną formę płatności oraz dostawy (kurierem pod wskazany adres lub do paczkomatu).

 

Przed upływem terminu wypożyczenia skontaktujemy się w sprawie zwrotu. Urządzenie odbierze kurier lub umieścisz je w paczkomacie.
811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
_Teslomag wyróżnienia
pobrane
5
3
4
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w godzinach pracy

kontakt@teslomag.pl

 

tel. 517 886 157