Teslomag

Teslomag aparat do magnetoterapii

Magnetoterapia dla seniora

Dla seniora

Kłopoty zdrowotne towarzyszą nam od wieków. Wraz z upływem lat nasilają się i niestety – wśród seniorów nie ma dziś praktycznie osób zdrowych. Nie zawsze też skutecznym sposobem walki z różnymi dolegliwościami są środki farmakologiczne, które okazują się niewystarczające. Niepokój wielu seniorów może też budzić systematyczny wzrost cen leków, który nie pozostaje bez wpływu na domowe budżety. W tej sytuacji wiele osób zwraca się ku magnetoterapii, która skutecznie pomaga w leczeniu wielu dolegliwości.

Jak działa Teslomag?

Teslomag emituje zmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości. Co istotne, są to parametry identyczne jak w dużych, stacjonarnych urządzeniach, z jakimi często spotykamy się w różnego rodzaju ośrodkach zdrowia. Teslomag pozwala na dokładną aplikację pola magnetycznego dokładnie w miejsca chorobowo zmienione. Seniorzy, którzy zdecydują się na użytkowanie wspomnianego urządzenia, mogą mieć pewność, że jego obsługa będzie niezwykle prosta oraz intuicyjna. 

Magnetoterapia powszechnie stosowana jest m.in. na kręgosłup. Od kilkudziesięciu lat wykorzystuje się ją w leczeniu dolegliwości układu kostno-stawowego, czy też rehabilitacji po urazach. Co więcej, Teslomag stosowany zgodnie z instrukcją skutecznie pomaga w leczeniu:

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
5
pobrane
teslomag karta seniora
3
4
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w godzinach pracy

kontakt@teslomag.pl

tel. 517 886 157