Teslomag

Teslomag aparat do magnetoterapii

Skuteczność

Korzystny wpływ pola magnetycznego niskiej częstotliwości na ludzki organizm potwierdziły liczne badania naukowców prowadzone na całym świecie. Magnetoterapia okazała się być nawet 3 krotnie skuteczniejsza od leków.

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo użytkownika było priorytetem konstruktorów urządzenia do magnetoterapii domowej. Dbamy o najwyższą jakość i absolutne bezpieczeństwo. Każde urządzenie zanim trafi do sprzedaży, przechodzi sześcioetapową kontrolę jakości.

teslomag_1

Zdrowie

Magnetoterapia pozwala na skuteczną terapię w przypadku schorzeń, w których zawodzą inne metody, czyli leczenie farmakologiczne czy operacyjne. W wielu przypadkach jest wręcz niezastąpiona. Nie ma działań niepożądanych!

W każdym domu

Miniaturyzacja urządzenia generatora pola magnetycznego umożliwia zmniejszenie cen. Urządzenie działa dokładnie jak duże aparaty w ośrodkach zdrowia  ale jest o wiele mniejsze, prostsze w obsłudze, wygodniejsze, a co najważniejsze – można go mieć na własność, we własnym domu.

Najczęściej z zabiegów polem magnetycznym można było skorzystać wyłącznie w sanatoriach lub w ośrodkach zdrowia.

Koszt serii 10 zabiegów to minimum 120 – 150zł. Wiemy jednak, że to stanowczo za mało i zabiegów powinno być dużo więcej.

Jaki zatem był koszt terapii?

Sam policz ile kosztuje dojazd do ośrodka zdrowia w dwie strony na wszystkie zabiegi i ile czasu na to trzeba przeznaczyć.

Najważniejsze, że mając urządzenie w domu, terapię można rozpocząć bez czekania na skierowanie.

 

Teslomag

 
ticker
Bezpieczeństwo i skuteczność

Parametry urządzenia potwierdzone badaniami w Instytucie Elektrotechniki – Oddział Technologii i Materiałoznawstwa Elektrotechnicznego we Wrocławiu.

Bezpieczeństwo wyrobu do zastosowań specjalistycznych i domowych potwierdzone badaniami w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Skuteczność kliniczną potwierdziło pięciu niezależnych specjalistów klinicznych pod nadzorem Jednostki Notyfikowanej TUV NORD Polska sp. z o. o.

ticker

Funkcjonalność aparatu

  • Teslomag jest lekki i kształtem dopasowany do trzymania w dłoni
  • sterownik i aplikator znajdują się w jednej obudowie
  • wyjątkowo prosta obsługa – tylko jeden przycisk
  • sygnały świetlne i dźwiękowe umożliwiają stosowanie przez osoby niewidzące i niesłyszące
  • po zabiegu urządzenie wyłącza się automatycznie
  • pole emitowane jest wyłącznie powierzchnią roboczą, nie ma tzw pola rozproszonego
  • dzięki przemyślanej konstrukcji możemy precyzyjnie aplikować terapię w miejscu, gdzie jest potrzebna
  • wysoka koncentracja linii sił pola magnetycznego w przestrzeni roboczej gwarantuje wysoką skuteczność

Wypełnij formularz, a my odpowiemy czy Teslomag może Ci pomóc!

Zastosowanie

Kliknij na podświetloną nazwę schorzenia aby przejść dalej i dowiedzieć się więcej
Wszystkie wymienione poniżej zastosowania zostały gruntownie zbadane a skuteczność potwierdzona klinicznie. 

Teslomag jest wyrobem medycznym certyfikowanym do użytku domowego. Jego stosowanie zgodnie z instrukcją nie wymaga wcześniejszej konsultacji lekarskiej.

Przeciwskazania w magnetoterapii

 

W przypadku wszystkich wyrobów medycznych podawane są przeciwskazania. W przypadku Teslomag oraz wszelkich urządzeń do magnetoterapii przeciwskazaniem są: ciąża, choroby nowotworowe, czynna gruźlica płuc, cukrzyca typu I, nadczynność tarczycy, krwawienia z przewodu pokarmowego, ciężkie infekcje, obecność elektronicznych implantów.

Wymieniliśmy wszystkie – dlatego jeśli nie znalazłeś wśród nich swojego przypadku – to możesz stosować Teslomag bez ograniczeń.

Teslomag, czyli magnetoterapia w Twoim domu

Do jednej z największych zalet naszego urządzenia do magnetoterapii należy jego poręczność, lekkość, prosta obsługa i niska cena. W małych miejscowościach w ośrodkach zdrowia nie ma w ogóle urządzeń do magnetoterapii a dojazdy kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów sa po prostu niemozliwe. Mieć urządzenie pod ręką to na prawdę wygodne!

Nie trzeba również obawiać się, że obsługa urządzenia do magnetoterapii jest skomplikowana – nic bardziej mylnego. W odróżnieniu od większości urządzeń do magnetoterapii – z obsługą Teslomag poradzą sobie wszyscy. Do urządzenia dołączona jest instrukcja, można też oglądnąć film instruktażowy. Wystarczy urządzenie podłączyć do prądu i uruchomić jedynym przyciskiem. Wyraźne sygnały świetlne i dźwiękowe, umożliwiają jego stosowanie także przez osoby niewidzące i niesłyszące. Po zabiegu Teslomag wyłącza się automatycznie. Teslomag znajdzie zastosowanie i zadowolonych użytkowników w każdym domu.

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
TESLOMAG (3)
pobrane
teslomag karta seniora
logoteslomag
Naklejka złoty Laur w branży (1)
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w godzinach pracy

kontakt@teslomag.pl