Menu

Skuteczność

Korzystny wpływ pola magnetycznego niskiej częstotliwości na ludzki organizm potwierdziły liczne badania naukowców prowadzone na całym świecie. Magnetoterapia okazała się być skuteczna nawet gdy wcześniej zawiodły inne metody.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkownika to jeden z priorytetów w procesie certyfikacji. Należy zw®ócić uwagę, że jest to wyrób do zastosowania domowego. Stosowanie urządzenia zgodnie z instrukcją jest bezpieczne

Zdrowie

Magnetoterapia to metoda bezinwazyjna. Nie ma działań niepożądanych. Jeśli w instrukcji urządzenia znajduje się zastosowanie w przypadku jakiegoś schorzenia – to znaczy, że skuteczność została potwierdzona. Warto spróbować.

W każdym domu

Miniaturyzacja urządzenia generatora pola magnetycznego umożliwia zmniejszenie cen. Urządzenie ma parametry dużych urządzeń w ośrodkach zdrowia  ale jest o wiele mniejsze, prostsze w obsłudze, wygodniejsze, a co najważniejsze – można je mieć na własność, we własnym domu.

Najczęściej z zabiegów polem magnetycznym można było skorzystać wyłącznie w sanatoriach lub w ośrodkach zdrowia.

Koszt serii 10 zabiegów to minimum 120 – 150zł. Wiemy jednak, że to stanowczo za mało i zabiegów powinno być dużo więcej.

Jaki zatem był koszt terapii?

Sam policz ile kosztuje dojazd do ośrodka zdrowia w dwie strony na wszystkie zabiegi i ile czasu na to trzeba przeznaczyć.

Najważniejsze, że mając urządzenie w domu, terapię można rozpocząć bez czekania na skierowanie.

 

Teslomag

 
ticker
Bezpieczeństwo i skuteczność

Bezpieczeństwo wyrobu do zastosowań specjalistycznych i domowych potwierdzone badaniami w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Skuteczność kliniczną potwierdziło pięciu niezależnych specjalistów klinicznych pod nadzorem Jednostki Notyfikowanej TUV NORD Polska sp. z o. o.

ticker

Funkcjonalność aparatu

  • Teslomag jest lekki i kształtem dopasowany do trzymania w dłoni
  • sterownik i aplikator znajdują się w jednej obudowie
  • wyjątkowo prosta obsługa – tylko jeden przycisk
  • sygnały świetlne i dźwiękowe umożliwiają stosowanie przez osoby niewidzące i niesłyszące
  • po zabiegu urządzenie wyłącza się automatycznie
  • pole emitowane jest wyłącznie powierzchnią roboczą, nie ma tzw pola rozproszonego
  • dzięki przemyślanej konstrukcji możemy precyzyjnie aplikować terapię w miejscu, gdzie jest potrzebna
  • wysoka koncentracja linii sił pola magnetycznego w przestrzeni roboczej gwarantuje wysoką skuteczność

Wypełnij formularz, a my odpowiemy czy Teslomag może Ci pomóc!

Zastosowanie

Kliknij na podświetloną nazwę schorzenia aby przejść dalej i dowiedzieć się więcej
Wszystkie wymienione poniżej zastosowania zostały gruntownie zbadane a skuteczność potwierdzona klinicznie. 

Przeciwskazania w magnetoterapii

 

W przypadku wszystkich wyrobów medycznych podawane są przeciwskazania. W przypadku Teslomag oraz wszelkich urządzeń do magnetoterapii przeciwskazaniem są: ciąża, choroby nowotworowe, czynna gruźlica płuc, cukrzyca typu I, nadczynność tarczycy, krwawienia z przewodu pokarmowego, ciężkie infekcje, obecność elektronicznych implantów.

Wymieniliśmy wszystkie – dlatego jeśli nie znalazłeś wśród nich swojego przypadku – to możesz stosować Teslomag bez ograniczeń.

Teslomag, czyli magnetoterapia w Twoim domu

Do jednej z największych zalet naszego urządzenia do magnetoterapii należy jego poręczność, lekkość, prosta obsługa i niska cena. W małych miejscowościach w ośrodkach zdrowia nie ma w ogóle urządzeń do magnetoterapii a dojazdy kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów sa po prostu niemozliwe. Mieć urządzenie pod ręką to na prawdę wygodne!

Nie trzeba również obawiać się, że obsługa urządzenia do magnetoterapii jest skomplikowana – nic bardziej mylnego. W odróżnieniu od większości urządzeń do magnetoterapii – z obsługą Teslomag poradzą sobie wszyscy. Do urządzenia dołączona jest instrukcja, można też oglądnąć film instruktażowy. Wystarczy urządzenie podłączyć do prądu i uruchomić jedynym przyciskiem. Wyraźne sygnały świetlne i dźwiękowe, umożliwiają jego stosowanie także przez osoby niewidzące i niesłyszące. Po zabiegu Teslomag wyłącza się automatycznie. Teslomag znajdzie zastosowanie i zadowolonych użytkowników w każdym domu.

811096f5-79bb-5301-935d-146032dd7fcf
_Teslomag wyróżnienia
pobrane
3
4
5
ob1w

Kontakt

Napisz do nas,
skontaktujemy się w godzinach pracy

kontakt@teslomag.pl