Menu

po ekstrakcji zęba

Po ekstrakcji zęba

 

Usunięcie zęba to jeden z wyjątkowo niemiłych zabiegów. Zazwyczaj dziąsło goi się w ciągu 3-4 dni ale może to trwać dłużej, czasem dwa tygodnie. Każdy organizm reaguje inaczej. Całkowite zagojenie po ekstrakcji „ósemek” może trwać nawet 2 miesiące.

Otwarta rana nie sprzyja jedzeniu a nawet odradza się szczotkowanie w tym czasie zębów.

 

Oczywistym jest, że chciałoby się ten proces możliwie skrócić. Dzięki zabiegom polem magnetycznym możemy przyspieszyć znacząco gojenie. Dodatkowo ulgę może przynieść działanie przeciwbólowe. Od momentu, kiedy ustaje krwawienie, możemy zacząć aplikację pola magnetycznego.

Przyspieszenie gojenia ma na celu jak najszybsze zapomnienie nieprzyjemnego zabiegu, zlikwidowanie bólu oraz przywrócenie radości jaką mamy z gryzienia ulubionego jedzenia. Istotnym jest jak najszybsze zagojenie rany – ponieważ miejsce to może być narażone na kolejne infekcje i powikłania po zabiegu.

 

Pole magnetyczne ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwobrzękowe. Idealnie nadaje się do zastosowania po ekstrakcji zęba. Pole magnetyczne przenika przez większość materii – dlatego przyłożone do twarzy w okolicy po zabiegu – dotrze bez trudu do bolącego miejsca.

Teslomag jest do tej terapii najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pole emitowane przez urządzenie nie jest rozproszone jak w większości tego typu urządzeń. Charakteryzuje go bardzo silnie skoncentrowane pole magnetyczne. Możemy aplikować je w bardzo precyzyjnie określonym miejscu. Przykładając aparat do twarzy, mamy pewność, że pole magnetyczne dotrze nawet do „ósemek”.

Stany zapalne jamy ustnej powstają wskutek działania różnych czynników: mechanicznych, fizycznych, cieplnych czy chemicznych.  Ze względu na trudny dostęp są kłopotliwe w leczeniu. Pole magnetyczne przenika do jamy ustnej i dociera do ognisk. Jest to metoda wyjątkowo łatwa w użyciu i bardzo higieniczna, ponieważ aparat wystarczy przykładać z zewnątrz.

Urządzenie wyślemy kurierem pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu. Zwrot odbędzie się tak samo.