Teslomag

Teslomag aparat do magnetoterapii

Zapalenie zatok

Zapalenie zatok to uciążliwość, która odciska swoje piętno na naszym życiu. To nieprzyjemna przypadłość, która potrafi wywrócić nasze codzienne funkcjonowanie do góry nogami. Jeśli ktoś cierpiał na tę dolegliwość choć raz, doskonale wie, jak bardzo może ona zakłócić naszą jakość życia. Ból głowy, ciężkości w okolicach twarzy i utrudnione oddychanie to tylko niektóre z objawów, które towarzyszą zapaleniu zatok. Problem z czasem się potęguje. Przewlekle chore (zatkane) zatoki to coś, co potrafi odebrać radość życia. To nie tylko katar i problem z oddychaniem. To brak zapachu, smaku. Jak to jest jeść wspaniałe i wyszukane potrawy, nie czując smaku? Jesz coś wspaniałego i nie czujesz ani smaku ani zapachu!

Jak leczyć zatoki

Ten materiał nie będzie naukowy, nie będzie też miły, sympatyczny i pachnący, ponieważ oczyszczanie zatok to problem niemający z estetyka nic wspólnego. Jednak będzie to materiał warty poznania. Ponieważ zatkane zatoki można udrożnić.

jak leczyć zatoki

Jedną z innowacyjnych i coraz bardziej popularnych metod leczenia zapalenia zatok jest magnetoterapia. Jest to nieinwazyjna terapia, która wykorzystuje pola magnetyczne do stymulacji procesów regeneracyjnych w organizmie. Zabieg ten jest skuteczny tylko w odpowiednio dużej ilości powtórzeń i odpowiednio długiej aplikacji. Zapomnij o tym, że NFZ zaproponuje Ci skuteczną terapię. NFZ zapewnia usługi na absolutnym minimum i w kryteriach ich oceny priorytetem są raczej przypadki ratowania życia (z czym i tak sobie nie radzą) a nie leczenie zatok. Magnetoterapię można stosować korzystając z urządzeń mających parametry dużych, stacjonarnych aparatów a jednocześnie prostych w obsłudze i tanich. Bezkonkurencyjny jest Teslomag!

Tutaj był strasznie mądry, naukowy tekst na temat skuteczności pola magnetycznego w leczeniu zatok. Ociekał fachowymi sformułowaniami, których każdy kto spotkał się z tym problemem ma serdecznie dość. Dlatego streścimy to słowami:

Wyobraź sobie młot, połączony z ogromną szczotką, który wali Cię po zatokach, tłucze….ile wlezie…szczoty wymiatają …TAK DZIAŁA MAGNETOTERAPIA! Przyłóż Teslomag do zatok i wywal to co w nich zalega.

Teslomag w leczeniu zatok

Przykładaj Teslomag do chorych zatok, poczuj jak mrowienie przeszywa całą Twoją głowę i rozpuszcza złogi w zatokach. Poczuj ulgę wypływającej z nosa rozpuszczonej mazi. Poczuj smak, zapach…odzyskaj radość życia!

Naprawdę warto poznać dostępne metody leczenia! Dzięki magnetoterapii będziemy mogli wrócić do pełni zdrowia i cieszyć się codziennym funkcjonowaniem bez uciążliwych dolegliwości zapalenia zatok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *