Teslomag

Teslomag aparat do magnetoterapii

Zaproszenie na webinar

https://igor398.clickmeeting.com/

Jaki będzie plan webinaru?

Mówimy zwięźle, konkretnie i maksymalnie krótko. Ponieważ webinar adresowany jest do pacjentów szukających bezpiecznych, praktycznych i skutecznych metod leczenia – omijamy fachową terminologię i przedstawiamy tylko praktyczne zastosowanie metody.

Podczas webinaru możesz zadać pytania na czacie, na niektóre odpowiemy podczas spotkania – na pozostałe odpowiemy indywidualnie mailem.

Jak długo potrwa spotkanie?

Spotkanie potrwa maksymalnie 30 minut – wierzymy, że wystarczająco poznają Państwo metodę. Przede wszystkim pokażemy skuteczność magnetoterapii w porównaniu z leczeniem farmakologicznym. Pokażemy najczęstsze zastosowania, dlatego jeśli masz problemy ze stawami lub kręgosłupem – spotkanie jest dla Ciebie! Kliknij i zarejestruj się, wyślemy zaproszenie.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Jeśli nie chce Ci się czytać wszelkich materiałów na temat magnetoterapii i szukać zastosowania jakie Cię interesuje to poświęć 30 minut na nasz webinar. Dowiesz się dlaczego warto stosować magnetoterapię, jaki jest możliwy dostęp, dowiesz się jakie są najczęstsze zastosowania. W trakcie spotkania możesz zadać pytania na czacie.

Jest to materiał “w pigułce” – oczywiście należy tę przenośnię pozytywnie odczytać – będzie konkret. Bo o “pigułkach” też będzie mowa 🙂 .

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *