Teslomag

Teslomag aparat do magnetoterapii

Dla kierowców

Już po kilku latach pracy zawodowi kierowcy odczuwają pierwsze problemy zdrowotne związane z ich zawodem. Są to najczęściej bóle kręgosłupa, zmiany napięcia mięśni, szczególnie w części lędźwiowej, bóle karku, szyi lub barków. W tych schorzeniach najczęściej stosujemy magnetoterapię.

Jak pomóc kierowcy?

Choroby kręgosłupa u kierowców powoduje długa jazda w jednej pozycji, brak stabilnego podparcia dla stóp i obciążenie w czasie pracy. Także nieustanne drgania, przeciążenia oraz nagłe obracanie ciała i głowy. Do tego to wszystko odbywa się w pozycji siedzącej! Kręgosłup nie jest w stanie wytrzymać długiej jazdy bez przerwy – nawet jeżeli auta są coraz bardziej wygodne. Ponieważ Twój kręgosłup zupełnie nie jest przystosowany do pozycji siedzącej! Siedzenie powyżej 2 godzin uważane jest za szkodliwe! Pamiętaj o tym i staraj się zadbać o ruch w trakcie każdej przerwy w jeździe. Pospaceruj, zrób kilka prostych ćwiczeń, porozciągaj się.


Kierowcy zawodowi, mają bóle kręgosłupa cztery razy częściej niż inni ludzie.


Schorzenia kręgosłupa u kierowców rozpoznajemy po bólach w odcinku lędźwiowym, najczęściej po przejechaniu dłuższej trasy. Mogą też towarzyszyć temu bóle głowy, szyi, trudności ze wstawaniem i schylaniem się. Kierowcy nie powinni ich bagatelizować, nawet jeżeli przechodzą, po dobrze przespanej nocy lub kilku dniach. Kłopoty są większe jeśli ból nasila się z dnia na dzień w długiej trasie i nie ma czasu na przerwę dla podratowania zdrowia.

Magnetoterapia zamiast tabletek.


Ponieważ Polacy szukają na własną rękę szybkich rozwiązań, w pierwszej kolejności sięgamy po ogólnie dostępne farmaceutyki, maści czy tabletki. Jednak nawet jeśli zasięgniemy porady lekarza to i tak najczęściej przepisze podobne rozwiązania. Niestety w zasadzie wszystkie farmaceutyki mają jakieś działania niepożądane! Stosowane w sposób ciągły są niebezpieczne. Jeśli chcesz je stosować, zastanów się najpierw czy nie warto wybrać coś innego? Wielu kierowcom ulgę przynosi pole magnetyczne niskich częstotliwości. Dzięki niemu często udaje się częściowo powstrzymać rozwój choroby i szybko zwalczyć ból. Teslomag dzięki swoim niewielkim rozmiarom można zabrać w trasę i zabiegi prowadzić bez czekania na powrót do domu. To bardzo ważne, że terapię prowadzimy bez wizyty u fizjoterapeuty czy lekarza.

Magnetoterapia to skuteczne rozwiązanie dla kierowców oraz wszystkich osób których kręgosłup narażony jest na dyskomfort oraz specyficzne warunki pracy. Dlatego, jeśli czujesz, że problem dotyczy Ciebie – wypróbuj magnetoterapię i poczuj się lepiej.

Jeśli korzystasz z zabiegów fizjoterapeuty dołącz magnetoterapię. Ponieważ pole magnetyczne zastosowane przed zabiegiem zwiększy próg bólu i stworzy lepsze warunki do pracy fizjoterapeucie. Zastosowane po zabiegu manualnym – utrwali jego efekt. Dłużej będziesz się czuł lepiej.

Wypełnij formularz http://teslomag.pl/kontakt/#formularz i napisz jakie masz zdiagnozowane schorzenie lub objawy a my odpiszemy i powiemy jak Teslomag może Ci pomóc.

Odwiedź nasz profil firmowy i dowiedz się więcej na temat zastosowania magnetoterapii – dla kierowców i nie tylko. Nie czekaj! Pomóż sobie – i rodzinie, chętnych do zabiegów w domu będzie więcej.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100069897686034

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *