Menu

Neuralgie (nerwobóle)

Cierpisz na neuralgie – uciążliwe nerwobóle? Skoro tu trafiłeś to pewnie tak, a my mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie!

Co to jest neuralgia?

Co to właściwie jest neuralgia, zwana także nerwobólem? Neuralgia to stan, który charakteryzuje się ostrym i nieprzyjemnym bólem wzdłuż nerwów. To schorzenie może spowodować dyskomfort, ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu i wpływa negatywnie na jakość życia. Neuralgii często towarzyszy nagły atak bardzo silnego i niespodziewanego bólu, często połączony z mrowieniem czy też drętwieniem kończyn. Może niejednokrotnie wystąpić chwilowy niedowład.

Neuroból – jak długo trwa

Najczęściej ataki są krótkie, zazwyczaj do kilku minut. Przebieg uzależniony jest od przyczyny powstania oraz częstości występowania. Najczęściej jest to efekt przebytej kontuzji czy choroby kręgosłupa lub mięśni. Atak związany jest z podrażnieniem nerwu.

Magnetoterapia w leczeniu neuralgii

Dlaczego warto sięgnąć po aparat do magnetoterapii? Otóż magnetoterapia to metoda, która polega na stosowaniu pola magnetycznego w celu redukcji bólu oraz przyspieszenia procesów regeneracyjnych organizmu. Badanie kliniczne dowiodły, że jest to skuteczna metoda w leczeniu neuralgii. Jednak pozytywne i trwałe efekty można uzyskać przy odpowiednio dużej ilości zabiegów. Magnetoterapia działa przeciwbólowo – dzięki temu szybko można odczuć komfort, ma pozytywny wpływ na krążenie krwi, co przyczynia się do poprawy procesów regeneracyjnych w organizmie. Ale najważniejsze jest usunięcie przyczyny!

Teslomag w leczeniu neuralgii

Teslomag jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Posiada parametry dużych, stacjonarnych urządzeń a jednocześnie jest niewielki i tani. Dzięki temu, możesz samodzielnie prowadzić terapię, gwarantując sobie maksymalną skuteczność i komfort użytkowania. Co więcej, nasz aparat jest bardzo praktyczny, zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób korzystających z niego w domu. Jest lekki i poręczny, dzięki czemu można go łatwo przenosić i stosować w dowolnym miejscu. Najważniejsze to zapewnienie sobie odpowiedniej ilości zabiegów. Prowadząc dwa zabiegi dziennie po 30 minut w cyklach 14 dniowych – to naprawdę solidna dawka i szansa na wyleczenie.

Teslomag charakteryzuje się bardzo silną koncentracją pola magnetycznego, dzięki temu można je aplikować w bardzo precyzyjnie określonym miejscu – z pełna mocą!

Teslomag nie ma działań niepożądanych! Jest bezpieczny, bezinwazyjny i bardzo skuteczny. Dlatego, jeśli szukasz efektywnego sposobu na pozbycie się uciążliwych nerwobólów, niezależnie od miejsca ich występowania, nasz aparat do magnetoterapii jest właśnie dla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *