Menu

Teslomag – uczestnik Programu Ogólnopolska Karta Seniora

teslomag karta seniora

certyfikat karta seniora teslomag

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że bierzemy udział w Programie Ogólnopolskiej Karty Seniora, co poświadczone zostało wystawieniem certyfikatu.

Więcej informacji o ogólnopolskiej karcie seniora znajdą Państwo w artykule na portalu Głos SENIORA —-> link

Ogólnopolska Karta Seniora – Teslomag uczestnikiem Programu.

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Seniora – skorzystaj z preferencyjnych warunków zakupu.

Czym jest Ogólnopolska Karta Seniora?

Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce. Zniżek udzielają m. in. sanatoria, uzdrowiska, przychodnie, gabinety rehabilitacji, instytucje zdrowia i kultury. Ponieważ Teslomag to urządzenie bardzo chętnie kupowane przez Seniorów – polecamy je kupić ze specjalną zniżką dla posiadaczy Karty.

Lista wszystkich 3000 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. . Codziennie dołączają do nas nowe firmy, które deklarują współpracę z Głosem Seniora i wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Już 550 tys. seniorów jest posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora!

Ogólnopolska Karta Seniora jest wydawana bezpłatnie już w 210 gminach/miastach, które przystąpiły do naszego Programu Gmina Przyjazna Seniorom. W ten sposób współfinansując wydanie lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora swoim mieszkańcom.

Jeżeli nie jesteście Państwo mieszkańcami poniższych miast/gmin, a chcielibyście się stać posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora i z niej korzystać możecie Państwo zachęcić władze Waszej gminy do przystąpienia do programu Gmina Przyjazna Seniorom. Również możecie wysłać na adres redakcji Głosu Seniora wypełniony formularz z potwierdzeniem zapłaty. 

Program Ogólnopolska Karta Seniora jest programem autorskim Stowarzyszenia MANKO, które od 25 lat podejmuje wiele inicjatyw, mających na celu poprawę jakości życia, zdrowia seniorów. Środki na jego prowadzenie pozyskujemy od gmin partnerskich, sponsorów i z darowizn.

Dziękujemy samorządom 210 miast i gmin, dla których Senior jest ważnym i liczącym się mieszkańcem. Samorządy okazały to przystępując do programu Gmina Przyjazna Seniorom. Dlatego Czekamy na inne samorządy z całej Polski, by zadbali o to, aby każdy senior w Polsce posiadał Ogólnopolską Kartę Seniora i mógł ją wyrobić bezpłatnie.

Bez wsparcia finansowego samorządów lub Waszego nie jesteśmy w stanie pokrywać kosztów realizacji i dalszego rozwoju Programu.

Ogólnopolska Karta Seniora
Ogólnopolska Karta Seniora

Seniorze! Pamiętaj, że to Ty współtworzysz program Ogólnopolskiej Karty Seniora! Możesz zapraszać przedsiębiorców do oferowania zniżek oraz zachęcać swój samorząd do wydania z nami lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *